1990 yılından bugüne inşaat sektörüne hizmet veren Alukrom A.Ş., halen  yetmişe yakın çalışanı, profesyonel ve uzmanlığın gerektirdiği ekipmanı, araç filosu ve İzmir’de bulunan tesisleri ile müşterilerinin beklentileri gerçekleştirebilecek tüm teknik, idari, teknolojik ve lojistik altyapıya sahip bir alüminyum ve giydirme cephe sistemleri üreticisidir.

 

SAPA COMFORT PARTNER

Alukrom A.Ş.  2000 yılından günümüze SAPA ALÜMİNYUM BÖLGE BAYİİ olarak, alüminyum giydirme cephe, alüminyum doğrama, alüminyum kompoze levha ve tüm mekanik kaplama işlemleri ve cam yapıştırma konularında üretim yapmaktadır. Bu hizmetleri verirken uzman ekibinin yanı sıra dünya standartlarında ekipmanlarıyla üretim sistemleri otomasyonuna sistemine sahiptir.

 

Yirmi yılı aşan deneyimiyle Alukrom, bünyesinde çalışan “mimar, inşaat teknikerleri, 3D görselleştirme uzmanı ve teknik destek ekibi” ile boyutları ne olursa olsun doğru, tutarlı, projeler hazırlayıp montajını gerçekleştirecek altyapıya sahiptir. 

 

 

Alukrom tarafından hazırlanan ve üretilen tüm projelerde  öncelikli olarak Ege Bölgesi üretici partneri olduğumuz dünyanın en ünlü sistem üreticisi SAPA Alüminyum ürünleri tercih edilmektedir. 

 

Alukrom A.Ş. uyguladığı projelerde ; strüktürel silikonlu cam cephe sistemleri, klasik giydirme cephe sistemleri, özel tasarımlı panel cephe sistemleri, pencere sistemleri, kapı sistemleri, sürme pencere/kapı sistemleri, ışıklık sistemleri, kış bahçesi sistemleri, ofis bölme sistemleri, güneş kırıcı sistemleri, balkon ve merdiven korkuluk sistemleri, panjur 

 

 

sistemleri, şehir ve iç mekan mobilya sistemleri, kompozit alüminyum levha kaplama sistemleri, yapısal cam cephe sistemleri kullanılmaktadır.Üretimlerimizin %20’sini yurtdışı projeleri oluşturmaktadır. Çok katlı binalar, villa ve rezidanslar ile turistik tesisler uzmanlık alanlarımızdan birkaçıdır. 

 

Alukrom Ailesi olarak Vizyonumuz; Yenilikçi ve yeniliğe açık bir firma olarak, ürettiğimiz tüm yapı çözümlerinde, yaşam kalitesini artırmaya odaklı, gelişmeye hizmet eden üretken, yönlendirici ve katılımcı bir firma olmaktır.

 

Misyonumuz; Binalarda daha kaliteli ve daha yeni, daha modern teknolojilerin uygulanmasını sağlamak, bu konuda liderlik etmek, Yapılacak her çalışmada birinci sınıf kalite standardını ve “Toplam Kalite”yi etkin kılmak, yenilikçi ve profesyonel hizmet anlayışını tutarlı kararlılıkla sürdürmek böylece daha iyi hizmet sunabilmektir.

 

 
   
 

ART ALUKROM YAPI TEKNOLOJİLERİ SAN.TİC.A.Ş.

10006/1 Sk. No:2 AOSB
35620 Çiğli / İzmir TURKEY
Tel    : +90(232) 461 21 17 - 461 21 67
Faks  : +90(232) 486 22 25
info @ alukrom.com    |    www.alukrom.com

   Anasayfa    |   Proje Departmanı  |    Ürün ve Hizmetler   |    Üretim Tesisi    |   Galeri    |   Sapa Türkiye   |   İletişim